Batu kız pansiyonu

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Batu Kız Pansiyonu- Bilecik

Öğrenciler ve aileleri üniversite kazanıldığı takdirde oldukça seviniyor. Ancak kazanılan üniversite öğrencinin yaşadığı şehrin dışındaysa birtakım problemler söz konusu olabiliyor. Bunun en başında güvenlik, barınma, beslenme gibi soru işaretleri hem ailenin hem de öğrencinin kafasında oluşuyor.

Yeni bir eve çıkmak her öğrencinin hayalinde olsa da yurtlar güvenilir, uygun fiyatlı bulunduğu için yurtlara yönelim yapılıyor. Bilecik’te üniversite kazanan bir öğrencinin ilk işi Bilecik kız yurtları araştırmak oluyor. Bilecik’te var olan ve çoğu öğrencinin memnun kaldığı yurtlar içerisinde Batu Kız Pansiyonu yer alıyor. Osmaneli yurtları içerisinde yer alan Batu Kız Pansiyonu erkek versiyonu ile de hizmet veriyor.

Yurt Ortamı Oldukça Keyiflidir

Osmaneli ilçesinde yer alan Batu Kız Pansiyonu ulaşım konusunda oldukça merkezi bir yerdedir. Öğrencilerin acil durumlar için gitmek istediği hastanelere ve eczanelere yakındır. Alışveriş yapmak isteyenler için de pazar yerlerine, A101, BİM gibi yerlere yakındır. Aynı zamanda okula da yakın olduğu için çoğu öğrencinin tercihi oluyor. Batu kız pansiyonunun kurucusu ve yönetici emekli banka müdürüdür.

Yurdun kuruluş amacı da tamamen öğrencilere yardımcı olmaktadır. Kendilerini güvende ve konforlu hissedeceği ortamların oluşmasını sağlamak yurdun önemli amaçlarındandır. Aileleriyle yaşadıkları sıcak ortamı aratmayacak hizmetler veriliyor. Bilecik özel yurtları içerisinde tercih edilecek bir seçenektir. Güvenlik, sosyallik, beslenme, kaliteli zaman geçirme hizmetlerini veriyor.

Kahvaltıyla Akşam Yemeği İkramı Ve Temiz Bir Ortam Sunuluyor

Batu Kız Pansiyonu öğrencilere barınma hizmetinin yanı sıra beslenme seçeneklerini de sunuyor. Günün en önemli öğünü olan sabah kahvaltısını açık büfe şeklinde öğrencilere veriyor. Öğrenciler öğlen okulda olduğu için akşam yemeği veriliyor. Akşam yemeğinde ise yemek seçen öğrenciler bile kendileri için yiyecek bir şey bulma şansı yakalıyor. Kantin bulunduğu için atıştırma şansı da vardır.

Beslenme en önem durumlardan biridir. Temizlik konusunda da oldukça hassas olan Batu Kız Pansiyonu her gün oda temizliği hizmeti veriyor. Oda temizliğinin yanı sıra sıcak su ve banyo sayesinde duş alma konusunda da öğrenciler sıkıntı yaşamıyor. Çamaşır makinesi odaları ile kıyafet temizliği gerçekleşiyor.

Sınırsız İnternet Ve Spor Salonu Keyfi

Öğrencilerin geneli sınırsız ve hızlı internet hizmetini yurttan bekliyor. Batu Kız Pansiyonu vermiş olduğu internet hizmetinin yanı sıra televizyon ve dinlenme odası, her odaya televizyon ve buzdolabı sunuyor. Balkonlu oda, teras, otopark, bahçe yurdun özellikleri içerisindedir. Yurdu diğer yurtlardan farklı kılan özelliklerden biri de spor salonudur. Öğrenciler bu sayede spora teşvik ediliyor. Kişiye özel çalışma masaları ile de bireysel ders çalışma şansı yakalanıyor. Bilecik yurt öğrencilere sosyal bir ortam oluşturuyor.

24 Saat Güvenlik Hizmeti

Yurdun içi ve çevresinin güvenilirliği çeşitli şekilde sağlanıyor. Her daim açık olan ve kayıt yapan güvenlik kamerası öğrencilerin güvenilir bir ortamda kalmasını sağlıyor. Her gece yurtta görev yapan bir görevli de öğrencilerin acil sorunlarını çözebiliyor.

 

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

ÜRÜNLERİMİZ

Henüz bir ürün eklenmemiş

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.