Firma Konumu

Batu erkek Pansiyonu

  • Firma YetkilisiMEHMET BENHUR BATU
  • AdresAnkara Caddesi No: 23 Bim market karşısı
  • Telefon0228 461 22 88
  • GSM0533 252 33 77
  • Ç. Saatleri7/24

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Bilecik Batu Erkek Pansiyonu

Okula giden her öğrenci ailesinden ayrı yerlerde yaşamaya alışmalıdır. Her işini ailesi olmadan yapmak ve ayakta kalmak için deneyim edinmesi gerekmektedir. Ailelerin güvenli bir yere çocuklarını teslim etmesi daha önemlidir.

Bunun için Bilecik Batu erkek pansiyonu güvenlik ve yaşama tarzı bakımıyla öğrencilere tam bir ev fırsatı sunmaktadır. Ailesinden ayrılıp özlem çekmesin diye öğrencilere tam bir aile ortamı sağlamaktadır. Öğrencilerin başına bir şey gelmesin diyerek güvenliği tam anlamıyla bir hedef haline getirmiştir.

Sıcak Bir Ortam

Güvenilirlik konusunda tam olarak ailelerin aradığı bir yer olma yolunda ilerlemektedir. Deneyimli bir kadrosu, yurt personelleri, yönetim kadrosu bulunmaktadır. Yer olarak okula ulaşımının kolay olması öğrenciler için bir avantajdır.

Öğrencilerin ihtiyaçlarına, isteklerine göre dizayn edilebilen odalar aileleri gibi her sorunlarını çözmeye odaklı bir erkek öğrenci pansiyonudur.

Güler Yüz ve Memnun Etme

Pansiyon çalışanları tecrübeye dayanarak öğrencilere güler yüzlü bir karşılama, güler yüzlü olarak çalışmaktadırlar. Kendisini öğrencilerin memnuniyeti ve güvenliğine adayan pansiyon yöneticileri tam olarak başarı olmayı başarmışlardır. Öğrencilerin kaç kişi kalacaklarını ayarlaya bildikleri 1.2.3 veya 4 er kişilik odalar haline getirile bilinmektedir.

7/24 Güvenlik

Batu erkek öğrenci pansiyonunda güvenlik her şeyden önce gelmektedir. 7 gün 24 saat pansiyonu koruyan güvenlik ekibi mevcuttur. Ders çalışmak için öğrencilere etüt salonları sunulmaktadır. Her odanın kendine has bir çamaşır makinesi bulunmaktadır.

Öğrenci giriş ve çıkışları saat ile yapılmaktadır. Sabahları giriş ve çıkış serbest olan pansiyonda geceleri 12 den sonra izin ile giriş çıkış yapılmaktadır. Güvenlik açısından giriş ve çıkış saatleri çok önemli bir yer tutmaktadır.

Kahvaltı İkramı

Çoğu pansiyonda yemeklerin ücretli olması öğrencileri dışarıdan ne olduğunu bilmedikleri yiyecekleri tüketmektedirler. Bilecik-Batu Erkek Öğrenci pansiyonu kahvaltıları ücretsiz olarak öğrencilerine vermektedir. Öğlen yemekleri ve akşam yemekleri olarak üç öğün yemek verme hizmeti yapmaktadır.

Özel Mutfaklar

Öğrencilerin yemeklerini kendisi yapıp yiyebilecek bir mutfak bulunmaması çoğu yurtta mevcut ama Batu Erkek Öğrenci pansiyonu öğrencilerine yemek yapıp yemeleri için özel mutfaklar açmaktadır. Öğrencilerin sürekli olarak acıkması ve dışarıya yönelmesi yurt yöneticileri tarafından önlem alınıp özel mutfaklar sunmaktadır. Öğrenciler istediği saatte yemek yapıp yiyebilmektedirler.

Pansiyon Özellikleri

7 gün 24 saat odaların sıcak tutulması, sınırsız internet, her zaman sıcak su imkânı bulunmaktadır. Odalarda duş ve lavabo bulunmaktadır. Televizyon ve Dinlenme odası, etüt salonları, kameralı güvenlik sistemi bulunmaktadır.

Erkek öğrenciler için Lig TV-D-Smart fırsatı sunulmaktadır. Telefon hizmetiyle ailelere sürekli olarak öğrenci hakkında bilgiler verilmektedir. Öğrencilerin sıkıntılarıyla, ödevleriyle ilgili sorunlarını halleden pansiyon görevlilerinin bulunması öğrenciler için çok önemlidir.

Bilecik-Batu Erkek öğrenci pansiyonu ailelere fiyat bakımıyla yardımcı olmaktadır. Öğrenciler için tam olarak ev ortamı ve güvenli bir şekilde yaşama fırsatı sunmaktadır.

 

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

ÜRÜNLERİMİZ

Henüz bir ürün eklenmemiş

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.